DARMOWA DOSTAWA OD 130 ZŁ

Poznajmy się

Jesteśmy polską firmą, która handlem produktami z branży turystycznej, zajmuje się już od ponad 3 lat.
Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiło, że niemal 99% klientów poleca nasz sklep, oraz produkty!

Od samego początku naszej działalności, sukcesywnie powiększamy nasz asortyment, tak aby każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie. Najniższe ceny, idące w parze z najwyższą jakością produktów wyróżniają nas na tle innych sklepów internetowych! Na ten moment w swojej ofercie mamy ponad 1000 walizek w różnych kolorach, modelach i rozmiarach dostępnych od ręki. Każdego dnia bardzo chętnie pomagamy naszym klientom w doborze optymalnego dla ich potrzeb bagażu. Może dziś pomożemy właśnie Tobie? Zadzwoń teraz a pomożemy Ci wybrać Twoją wymarzoną walizkę!

o firmie foresco
+ 5000
Zrealizowanych zamówień
+ 0
Lata doświadczenia
+
Pozytywnych opinii

Gdzie nas znaleźć?

Nasz magazyn znajduje się przy ulicy Mariana Smoluchowskiego 1 w Lublinie. Na ten moment jedynym miejscem sprzedaży naszych produktów jest Internet i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

 

Nasz główny cel

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, cel, jaki sobie postawiliśmy to dostarczenie produktów wysokiej jakości, w atrakcyjnych cenach i jak najkrótszym czasie.

Dzięki zastosowaniu przez nas nowoczesnych systemów informatycznych Twoje zamówienie zostaje natychmiast przekazane do realizacji. Zamówienia złożone przed godziną 13 jesteśmy w stanie dostarczać nawet na drugi dzień od zamówienia!

Czego szukasz?
Proszę, wpisz słowo, które chcesz znaleźć, a następnie naciśnij "enter".
Kosz